• Kapcsolat

  • Hírlevél

  • Rólunk

  • Szállítási lehetőségek

  • Prospero könyvpiaci podcast

  • Hírek

  • Die Homilien und Fragmente zum Hohelied

    Die Homilien und Fragmente zum Hohelied by Fürst, Alfons; Strutwolf, Holger;

    Sorozatcím: Origenes: Werke mit deutscher Übersetzung; Band 9/2; .Band 9/2;

      • 20% KEDVEZMÉNY?

      • A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
      • Kiadói listaár EUR 94.95
      • Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.

        39 380 Ft (37 505 Ft + 5% áfa)
      • Kedvezmény(ek) 20% (cc. 7 876 Ft off)
      • Kedvezményes ár 31 504 Ft (30 004 Ft + 5% áfa)

    39 380 Ft

    db

    Beszerezhetőség

    Megrendelésre a kiadó utánnyomja a könyvet. Rendelhető, de a szokásosnál kicsit lassabban érkezik meg.

    Why don't you give exact delivery time?

    A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.

    A termék adatai:

    • Kiadás sorszáma és címe Band 9/2
    • Kiadás sorszáma 1
    • Kiadó De Gruyter
    • Megjelenés dátuma 2016. szeptember 12.

    • ISBN 9783110461619
    • Kötéstípus Keménykötés
    • Terjedelem294 oldal
    • Méret 230x155 mm
    • Súly 556 g
    • Nyelv latin
    • 60

    Kategóriák

    Hosszú leírás:

    Hieronymus claimed that Origen had even surpassed himself in his Commentary on the Song of Songs. With these words of praise, Hieronymus spread the good word about the Christian genius from Alexandria and, for this purpose, translated two of Origen’s homilies on the Biblical song of love into Latin. Besides Rufinus’s Latin translation, only a number of small fragments of this presentation of the Song of Songs have survived.

    Több