• Kapcsolat

  • Hírlevél

  • Rólunk

  • Szállítási lehetőségek

  • Prospero könyvpiaci podcast

  • Hírek

  • Nietzsche as Phenomenologist

    Nietzsche as Phenomenologist by Daigle, Christine;

      • 8% KEDVEZMÉNY?

      • A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
      • Kiadói listaár GBP 90.00
      • Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.

        42 997 Ft (40 950 Ft + 5% áfa)
      • Kedvezmény(ek) 8% (cc. 3 440 Ft off)
      • Kedvezményes ár 39 558 Ft (37 674 Ft + 5% áfa)

    42 997 Ft

    db

    Beszerezhetőség

    Becsült beszerzési idő: A Prosperónál jelenleg nincsen raktáron, de a kiadónál igen. Beszerzés kb. 3-5 hét..
    A Prosperónál jelenleg nincsen raktáron.

    Why don't you give exact delivery time?

    A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.

    A termék adatai:

    • Kiadó Edinburgh University Press
    • Megjelenés dátuma 2021. szeptember 22.
    • Kötetek száma Print PDF

    • ISBN 9781474487849
    • Kötéstípus Keménykötés
    • Terjedelem208 oldal
    • Méret 216x138 mm
    • Nyelv angol
    • 198

    Kategóriák

    Rövid leírás:

    Radically revises Nietzsche’s ethical and political views by controversially interpreting his philosophy as phenomenological.

    Több

    Hosszú leírás:

    Christine Daigle explores Nietzsche’s phenomenological method, a ‘wild phenomenology’, to elucidate his understanding of the human being as an intentional embodied consciousness, as a being-in-the-world and as a being-with-others. Establishing this phenomenological conception of the human allows Daigle to revisit the Nietzschean notions of free spirit and the Overhuman and how they express the ethical and cultural-political flourishing Nietzsche envisions for human beings.

    Több

    Tartalomjegyzék:

    Preface Introduction

    1. Nietzsche’s ‘Wild’ Phenomenology
    2. Nietzsche’s Phenomenological Notion of the Self
    3. Multi-layered Embodied Consciousness
    4. Being-in-the-world – Being-with-others
    5. Fettered and Free Spirits
    6. Becoming Overhuman

    Conclusion: From the Ethical to the Political

    Bibliography

    Több