Einfach Gesichter zeichnen in 15 Minuten! Step-by-step-Anleitungen für Anfänger -
Zeichenschule und Arbeitsbuch in einem. Zeichnen lernen - einfacher als je zuvor
-
5% KEDVEZMÉNY?
- A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
- Kiadói listaár EUR 9.99
-
4 143 Ft (3 946 Ft + 5% áfa)
Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.
- Kedvezmény(ek) 5% (cc. 207 Ft off)
- Kedvezményes ár 3 936 Ft (3 749 Ft + 5% áfa)
Iratkozzon fel most és részesüljön kedvezőbb árainkból!
Feliratkozom
4 143 Ft
Beszerezhetőség
Még nem jelent meg, de rendelhető. A megjelenéstől számított néhány héten belül megérkezik.
Why don't you give exact delivery time?
A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.
A termék adatai:
- Kiadás sorszáma Deutsche Erstausgabe
- Kiadó Bassermann
- Megjelenés dátuma 2025. október 20.
- ISBN 9783809451297
- Kötéstípus Puhakötés
- Terjedelem128 oldal
- Méret 239x195x13 mm
- Súly 323 g
- Nyelv német
- Illusztrációk durchgehend s/w 700
Kategóriák
Hosszú leírás:
Wie man in 15 Minuten wirkungsvolle Porträts erstellen kann, wird in diesem praktischen Zeichenbuch von der erfahrenen Kunstpädagogin Susie Hodge erklärt. Sie vermittelt Schritt für Schritt alle notwendigen Grundlagen für Porträt- und Profilansichten wie Kopfformen und Variationen von Gesichtszügen, Hauttönen und unterschiedlichen Gesichtsausdrücken - immer mit Platz für eigene Skizzen. Anhand von 12 konkreten Gesichtern von Jung bis Alt können angehende Künstler*innen ihre Fähigkeiten ausprobieren und verbessern.
- Endlich Schluss mit "kann ich nicht"!
- Das menschliche Gesicht ist die größte Herausforderung beim Erlernen der Zeichenkunst
- Mit Susi Hodges Methode erzielen selbst Anfänger sehr schnell sichtbare Erfolge
- - Schnelle Skizzen erstellen
- Alter, Hautfarbe und ethnische Zugehörigkeit vermitteln
- Genaue Gesichtszüge zeichnen
- Im Profil und von vorne
- Mit vielen Projekten zum Ausprobieren
Ausstattung: durchgehend s/w Több