A Woman
Sorozatcím: Penguin Modern Classics;
-
15% KEDVEZMÉNY?
- A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
- Kiadói listaár GBP 9.99
-
4 772 Ft (4 545 Ft + 5% áfa)
Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.
- Kedvezmény(ek) 15% (cc. 716 Ft off)
- Kedvezményes ár 4 056 Ft (3 863 Ft + 5% áfa)
Iratkozzon fel most és részesüljön kedvezőbb árainkból!
Feliratkozom
4 772 Ft
Beszerezhetőség
Becsült beszerzési idő: A Prosperónál jelenleg nincsen raktáron, de a kiadónál igen. Beszerzés kb. 3-5 hét..
A Prosperónál jelenleg nincsen raktáron.
Why don't you give exact delivery time?
A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.
A termék adatai:
- Kiadó Penguin Books Ltd
- Megjelenés dátuma 2020. május 7.
- Kötetek száma B-format paperback
- ISBN 9780241345726
- Kötéstípus Puhakötés
- Terjedelem240 oldal
- Méret 198x130x15 mm
- Súly 181 g
- Nyelv angol 51
Kategóriák
Hosszú leírás:
'A groundbreaking, earthquaking vision, a story and a manifesto, and a literary performance so energetic it almost demands to be read aloud' Guardian
'To love, to sacrifice oneself, and to submit! Was this what all women were destined for?'
When her carefree, aspirational childhood in a seaside town is brought brutally to an end, the nameless narrator of Sibilla Aleramo's blazing autobiographical novel discovers the shocking reality of life for a woman in Italy at the dawn of the twentieth century. As she begins to recognize the similarities between her own predicament and the plight of her mother and the women around her, she becomes convinced that she must escape her fate. Unashamed and remarkably ahead of its time, A Woman is a landmark in European feminist writing.
'Aleramo was ahead of her time' Times Literary Supplement