Transformed Objects
KAI 10 Raum für Kunst, Arthena Foundation. Vorw. : Monika Schnetkamp
-
8% KEDVEZMÉNY?
- A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
- Kiadói listaár USD 29.95
-
10 534 Ft (10 033 Ft + 5% áfa)
Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.
- Kedvezmény(ek) 8% (cc. 843 Ft off)
- Kedvezményes ár 9 692 Ft (9 230 Ft + 5% áfa)
Iratkozzon fel most és részesüljön kedvezőbb árainkból!
Feliratkozom
10 534 Ft
Beszerezhetőség
Bizonytalan a beszerezhetőség. Érdemes még egyszer keresni szerzővel és címmel. Ha nem talál másik, kapható kiadást, forduljon ügyfélszolgálatunkhoz!
Why don't you give exact delivery time?
A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.
A termék adatai:
- Kiadás sorszáma Bilingual
- Kiadó Kerber Verlag
- Megjelenés dátuma 2012. április 30.
- ISBN 9783866785342
- Kötéstípus Keménykötés
- Terjedelem82 oldal
- Méret 228x167x12 mm
- Súly 340 g
- Nyelv angol
- Illusztrációk m. zahlr. Abb. 0
Kategóriák
Rövid leírás:
Künstler
John Bock, Jürgen Drescher, Rachel Harrison, Alicja Kwade, Thomas Rentmeister und Margret Wibmer
Hosszú leírás:
Transformationen und Metamorphosen von Objekten sind eine in den letzten Jahren immer deutlicher hervortretende Tendenz in der aktuellen Kunst.
Der Verdinglichung des Körpers steht die Psychologisierung der Ding- und Warenwelt gegenüber. Der Blick unter die Oberflächen der visuellen Umwelt verbindet sich mit Aspekten der surrealistischen Tradition, die von den in "Transformed Objects" präsentierten Künstler/-innen ganz verschieden, überraschend und neu interpretiert wird. Im Fokus stehen dabei dreidimensionale Objekte, Skulpturen und Installationen, die anschaulich belegen, dass das surrealistische Moment in der zeitgenössischen Kunst an Aktualität kaum eingebüßt hat.
Teaching Science for Understanding: A Human Constructivist View
21 131 Ft
19 018 Ft
Transformed Objects: KAI 10 Raum für Kunst, Arthena Foundation. Vorw. : Monika Schnetkamp
10 534 Ft
9 692 Ft
Initiative: A Course for Advanced Learners Cassette
8 667 Ft
7 801 Ft