• Kapcsolat

  • Hírlevél

  • Rólunk

  • Szállítási lehetőségek

  • Prospero könyvpiaci podcast

  • 'Magyar nyelvű oldal. Change to english.'
    Kívánságlista
    Music for Chameleons: New Writing

    Music for Chameleons by Capote, Truman;

    New Writing

    Sorozatcím: Penguin Modern Classics;

      • 17% KEDVEZMÉNY?

      • A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
      • Kiadói listaár GBP 10.99
      • Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.

        4 961 Ft (4 725 Ft + 5% áfa)
      • Kedvezmény(ek) 17% (cc. 843 Ft off)
      • Kedvezményes ár 4 118 Ft (3 922 Ft + 5% áfa)

    4 961 Ft

    db

    Beszerezhetőség

    Becsült beszerzési idő: A Prosperónál jelenleg nincsen raktáron, de a kiadónál igen. Beszerzés kb. 3-5 hét..
    A Prosperónál jelenleg nincsen raktáron.

    Why don't you give exact delivery time?

    A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.

    A termék adatai:

    • Kiadás sorszáma New ed
    • Kiadó Penguin Books Ltd
    • Megjelenés dátuma 2001. január 25.
    • Kötetek száma B-format paperback

    • ISBN 9780141184616
    • Kötéstípus Puhakötés
    • Terjedelem288 oldal
    • Méret 198x128x16 mm
    • Súly 210 g
    • Nyelv angol
    • 0

    Kategóriák

    Hosszú leírás:

    At the centre of Music for Chameleons is Handcarved Coffins, a ‘nonfiction novel’ based on the brutal crimes of a real-life murderer.Taking place in a small Midwestern town in America, it offers chilling insights into the mind of a killer and the obsession of the man bringing him to justice. Also in this volume are six short stories and seven ‘conversational portraits’ including a touching one of Marilyn Monroe, the ‘beautiful child’ and a hilarious one of a dope-smoking cleaning lady doing her rounds in New York.

    Több
    0