Launch Into Literacy: Level 4: Students' Book 4
Sorozatcím: Oxford Literacy Web;
-
10% KEDVEZMÉNY?
- A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
- Kiadói listaár GBP 13.70
-
6 545 Ft (6 233 Ft + 5% áfa)
Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.
- Kedvezmény(ek) 10% (cc. 655 Ft off)
- Kedvezményes ár 5 890 Ft (5 610 Ft + 5% áfa)
Iratkozzon fel most és részesüljön kedvezőbb árainkból!
Feliratkozom
6 545 Ft
Beszerezhetőség
Bizonytalan a beszerezhetőség. Érdemes még egyszer keresni szerzővel és címmel. Ha nem talál másik, kapható kiadást, forduljon ügyfélszolgálatunkhoz!
Why don't you give exact delivery time?
A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.
A termék adatai:
- Kiadás sorszáma és címe Level 4, :Students' Book 4
- Kiadó OUP Oxford
- Megjelenés dátuma 2000. április 6.
- ISBN 9780199155538
- Kötéstípus Puhakötés
- Terjedelem78 oldal
- Méret 298x210x8 mm
- Súly 286 g
- Nyelv angol
- Illusztrációk full colour illustrations 0
Kategóriák
Hosszú leírás:
The Oxford Literacy Web is a literacy programme designed to guide schools successfully through the primary years. Fitting the requirements of the National Literacy Strategy, National Curriculum in England and Wales, English Language 5-14 in Scotland, and Common Curriculum in Northern Ireland, the Oxford Literacy Web guides pupils through the core skills associated with learning to read and write with a diverse range of literary styles within the genres of
fiction, non-fiction, rhymes, language, and poetry.
It is a structured five-book course (Foundation Book and Books 1-4) for 6-11 year olds, Y2/P3 to Y6/P7. It presents a wide range of texts for children to study as models for their own writing at text, sentence, and word level.
The teacher's guide gives full guidance on how to use the pupils' books. Photocopy masters are included together with a photocopiable assessment unit.