Knowledge and Politics
-
20% KEDVEZMÉNY?
- Kiadói listaár GBP 26.99
-
12 185 Ft (11 605 Ft + 5% áfa)
Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.
- Kedvezmény(ek) 20% (cc. 2 437 Ft off)
- Kedvezményes ár 9 748 Ft (9 284 Ft + 5% áfa)
9 748 Ft
Beszerezhetőség
Bizonytalan ideig nincs raktáron a kiadónál, rendelése nem javasolt.
Why don't you give exact delivery time?
A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.
A termék adatai:
- Kiadás sorszáma Reissue
- Kiadó Free Press
- Megjelenés dátuma 1976. szeptember 1.
- Kötetek száma Trade Paperback
- ISBN 9780029328705
- Kötéstípus Puhakötés
- Terjedelem352 oldal
- Méret 215x139x25 mm
- Súly 350 g
- Nyelv angol 0
Kategóriák
Hosszú leírás:
From Simon & Schuster, Knowledge and Politics by Roberto Mangabeira Unger is a philosophical classic.
Knowledge and Politics is a 1975 book by philosopher and politician Roberto Mangabeira Unger. In it, Unger criticizes classical liberal doctrine, which originated with European social theorists in the mid-17th century and continues to exercise a tight grip over contemporary thought, as an untenable system of ideas.