• Kapcsolat

  • Hírlevél

  • Rólunk

  • Szállítási lehetőségek

  • Prospero könyvpiaci podcast

  • 'Magyar nyelvű oldal. Change to english.'
    Kívánságlista
    Intermediate Greek Lexicon: Founded upon the Seventh Edition of Liddell and Scott's Greek-English Lexicon

    Intermediate Greek Lexicon by Liddell, H. G.; Scott, R.;

    Founded upon the Seventh Edition of Liddell and Scott's Greek-English Lexicon

      • 10% KEDVEZMÉNY?

      • A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
      • Kiadói listaár GBP 74.99
      • Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.

        33 857 Ft (32 245 Ft + 5% áfa)
      • Kedvezmény(ek) 10% (cc. 3 386 Ft off)
      • Kedvezményes ár 30 472 Ft (29 021 Ft + 5% áfa)

    33 857 Ft

    Beszerezhetőség

    Bizonytalan ideig nincs raktáron a kiadónál, rendelése nem javasolt.

    Why don't you give exact delivery time?

    A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.

    A termék adatai:

    • Kiadó OUP Oxford
    • Megjelenés dátuma 1963. március 26.
    • Kötetek száma Laminated boards

    • ISBN 9780199102068
    • Kötéstípus Keménykötés
    • Terjedelem928 oldal
    • Méret 229x184x41 mm
    • Súly 1419 g
    • Nyelv angol
    • 0

    Kategóriák

    Hosszú leírás:

    This abridgement of the world's most authoritative dictionary of ancient Greek is based on the 1883 revision. It includes some discussion of word usage, citing examples and characteristic phrases. Generally speaking, only words used by late writers and scientific terms have been omitted from the full lexicon. From Homer downwards, to the close of Attic Greek, care has been taken to include all words, as well as those used by Aristotle, Plutarch in his Lives, Polybius, Strabo, Lucian, and the writers of the New Testament.

    Több
    0