• Kapcsolat

  • Hírlevél

  • Rólunk

  • Szállítási lehetőségek

  • Prospero könyvpiaci podcast

  • Domestic Tyranny: The Making of American Social Policy Against Family Violence from Colonial Times to the Present

    Domestic Tyranny by Pleck, Elizabeth;

    The Making of American Social Policy Against Family Violence from Colonial Times to the Present

      • 10% KEDVEZMÉNY?

      • A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
      • Kiadói listaár GBP 16.99
      • Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.

        8 116 Ft (7 730 Ft + 5% áfa)
      • Kedvezmény(ek) 10% (cc. 812 Ft off)
      • Kedvezményes ár 7 305 Ft (6 957 Ft + 5% áfa)

    8 116 Ft

    db

    Beszerezhetőség

    A kiadónál átmenetileg nincs raktáron, ezért a szokásosnál (2-4 hét) többet kell várni a beszerzésre. Ez általában néhány hét plusz időt jelent.

    Why don't you give exact delivery time?

    A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.

    A termék adatai:

    • Kiadó University of Illinois Press
    • Megjelenés dátuma 2004. február 24.
    • Kötetek száma Paperback

    • ISBN 9780252071751
    • Kötéstípus Puhakötés
    • Terjedelem320 oldal
    • Méret 229x146x25 mm
    • Súly 513 g
    • Nyelv angol
    • 0

    Kategóriák

    Hosszú leírás:

    Elizabeth Pleck's Domestic Tyranny chronicles the rise and demise of legal, political, and medical campaigns against domestic violence from colonial times to the present. Based on in-depth research into court records, newspaper accounts, and autobiographies, this book argues that the single most consistent barrier to reform against domestic violence has been the Family Ideal--that is, ideas about family privacy, conjugal and parental rights, and family stability. This edition features a new introduction surveying the multinational and cultural themes now present in recent historical writing about family violence.

    Több
    0