• Kapcsolat

  • Hírlevél

  • Rólunk

  • Szállítási lehetőségek

  • Prospero könyvpiaci podcast

  • Hírek

  • I’m Sorry I Haven't a Clue: The Best of Forty Years: Foreword by Stephen Fry

    I’m Sorry I Haven't a Clue: The Best of Forty Years by Cryer, Barry; Garden, Graeme; Brooke-Taylor, Tim; Dee, Jack;

    Foreword by Stephen Fry

      • 15% KEDVEZMÉNY?

      • A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
      • Kiadói listaár GBP 8.99
      • Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.

        4 294 Ft (4 090 Ft + 5% áfa)
      • Kedvezmény(ek) 15% (cc. 644 Ft off)
      • Kedvezményes ár 3 650 Ft (3 477 Ft + 5% áfa)

    4 294 Ft

    db

    Beszerezhetőség

    Becsült beszerzési idő: A Prosperónál jelenleg nincsen raktáron, de a kiadónál igen. Beszerzés kb. 3-5 hét..
    A Prosperónál jelenleg nincsen raktáron.

    Why don't you give exact delivery time?

    A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.

    A termék adatai:

    • Kiadó Random House
    • Megjelenés dátuma 2015. november 5.
    • Kötetek száma B-format paperback

    • ISBN 9780099510543
    • Kötéstípus Puhakötés
    • Terjedelem288 oldal
    • Méret 198x129x21 mm
    • Súly 268 g
    • Nyelv angol
    • 0

    Kategóriák

    Hosszú leírás:

    Know your Mornington Crescent from your Cheddar Gorge?

    Are you partial to a bad-tempered clavier?

    Would you like some unhelpful travel advice?

    Featuring the very best moments from a forty-year history of broadcasting, Stephen Fry introduces this indispensable companion to I'm Sorry I Haven't a Clue, the Radio 4 comedy series which attracts millions of listeners each week.

    Featuring hilarious excerpts from the show's favourite games including: The Uxbridge English Dictionary, Famous First Words, the Trail of the Lonesome Pun and Late Arrivals as well as much much more, this book is essential for Clue fans young and old.

    For those new to Clue, there's a Beginner's Guide on how to play Mornington Crescent and numerous games which are fun and easy to play at home and guaranteed to entertain.

    Több