• Kapcsolat

  • Hírlevél

  • Rólunk

  • Szállítási lehetőségek

  • Prospero könyvpiaci podcast

  • 'Magyar nyelvű oldal. Change to english.'
    Kívánságlista
    Two-Dimensional Self and Product Polynomial Systems

    Two-Dimensional Self and Product Polynomial Systems by Luo, Albert C. J.;

      • 20% KEDVEZMÉNY?

      • A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
      • Kiadói listaár EUR 181.89
      • Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.

        71 046 Ft (67 663 Ft + 5% áfa)
      • Kedvezmény(ek) 20% (cc. 14 209 Ft off)
      • Kedvezményes ár 56 837 Ft (54 130 Ft + 5% áfa)
      • A kedvezmény érvényes eddig: 2026. június 30.

    62 521 Ft

    db

    Beszerezhetőség

    Még nem jelent meg, de rendelhető. A megjelenéstől számított néhány héten belül megérkezik.

    Why don't you give exact delivery time?

    A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.

    Hosszú leírás:

    This book is a monograph about hybrid networks of singular and non-singular, 1-dimensional flows and equilibriums in self and product polynomial systems. The higher-order singular 1-dimensional flows and singular equilibriums are for the appearing bifurcations of lower-order singular and non-singular 1-dimesnional flows and equilibriums. The infinite-equilibriums are the switching bifurcations for two associated networks of singular and non-singular, 1-dimensional flows and equilibriums. The corresponding mathematical conditions are presented, and the theory for nonlinear dynamics of self and product polynomial systems is presented through a theorem. The mathematical proof is completed through the local analysis and the first integral manifolds. The illustrations of singular 1-diemsnional flows and equilibriums are completed, and the sampled networks of non-singular 1-dimensional flows and equilibriums are presented.

    Több

    Tartalomjegyzék:

    "

    Self and Product Polynomial Systems.- Proof of Theorem 1.1.- Singular Equilibria and Flows, and Simple Networks.

    "

    Több
    0