• Kapcsolat

  • Hírlevél

  • Rólunk

  • Szállítási lehetőségek

  • Prospero könyvpiaci podcast

  • The Sources of International Law

    The Sources of International Law by Thirlway, Hugh;

    Sorozatcím: Foundations of Public International Law;

      • 15% KEDVEZMÉNY?

      • A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
      • Kiadói listaár GBP 32.49
      • Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.

        14 669 Ft (13 970 Ft + 5% áfa)
      • Kedvezmény(ek) % (cc. 0 Ft off)
      • Kedvezményes ár 0 Ft (0 Ft + 5% áfa)
      • A kedvezmény érvényes eddig: 2026. augusztus 5.

    14 669 Ft

    Beszerezhetőség

    A kiadónál véglegesen elfogyott, nem rendelhető. Érdemes újra keresni a címmel, hátha van újabb kiadás.

    Why don't you give exact delivery time?

    A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.

    A termék adatai:

    • Kiadó OUP Oxford
    • Megjelenés dátuma 2014. március 27.

    • ISBN 9780199685400
    • Kötéstípus Puhakötés
    • Terjedelem272 oldal
    • Méret 234x159x15 mm
    • Súly 410 g
    • Nyelv angol
    • 0

    Kategóriák

    Hosszú leírás:



    Több

    Tartalomjegyzék:

    The nature of international law and the concept of sources
    The classic definition: Article 38 of the ICJ Statute and its background
    Application of the classic definition to the production of exceptional norms peremptory norms (jus cogens); rights and obligations erga omnes; non-binding norms; "soft law"
    Non-statutory sources
    Specialised fields, including human rights; judicial procedure, in particular that of the ICJ; UN procedural law
    Other possible contributors to law: international corporations; national courts
    Conclusion

    Több
    0