The Seashell On The Mountaintop
A Story of Science, Sainthood, and the Humble Genius who Discovered a New History of the Earth
-
15% KEDVEZMÉNY?
- A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
- Kiadói listaár GBP 15.99
-
7 639 Ft (7 275 Ft + 5% áfa)
Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.
- Kedvezmény(ek) 15% (cc. 1 146 Ft off)
- Kedvezményes ár 6 493 Ft (6 184 Ft + 5% áfa)
Iratkozzon fel most és részesüljön kedvezőbb árainkból!
Feliratkozom
7 639 Ft
Beszerezhetőség
Bizonytalan a beszerezhetőség. Érdemes még egyszer keresni szerzővel és címmel. Ha nem talál másik, kapható kiadást, forduljon ügyfélszolgálatunkhoz!
Why don't you give exact delivery time?
A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.
A termék adatai:
- Kiadás sorszáma New ed
- Kiadó Arrow
- Megjelenés dátuma 2004. augusztus 31.
- Kötetek száma B-format paperback
- ISBN 9780099421498
- Kötéstípus Puhakötés
- Terjedelem208 oldal
- Méret 198x129x14 mm
- Súly 171 g
- Nyelv angol 0
Kategóriák
Hosszú leírás:
Dubbed ' the founder of modern geology' by Stephen Jay Gould, the 17th century Danish scientist Nicolaus Steno was the first man to to suggest that the existence of fossils demanded a much longer history for the earth than the roughly six thousand years suggested by the Bible. Steno's work was ignored for over a century; he himself dropped his geological studies; he converted to Catholicism and later became a bishop; in 1988 he was beatified by the Pope. Alan Cutler tells the story of this passionate and fascinating man, exploring his remarkable ideas on science and religion and the way his work was eventually to transform Western ideas of time. Steno's influence was enormous; Cutler's book is the first to give him his due, and to set him alongside Copernicus, Galileo and Darwin.
Több