
Neue Technik - Neues Denken
Phänomene, Nachweise und Anwendungen der vier Arten des Äthers
-
5% KEDVEZMÉNY?
- A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
- Kiadói listaár EUR 28.00
-
Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.
- Kedvezmény(ek) 5% (cc. 591 Ft off)
- Kedvezményes ár 11 228 Ft (10 693 Ft + 5% áfa)
Iratkozzon fel most és részesüljön kedvezőbb árainkból!
Feliratkozom
11 818 Ft
Beszerezhetőség
Még nem jelent meg, de rendelhető. A megjelenéstől számított néhány héten belül megérkezik.
Why don't you give exact delivery time?
A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.
A termék adatai:
- Kiadó Freies Geistesleben
- Megjelenés dátuma 2025. június 1.
- ISBN 9783772527166
- Kötéstípus Puhakötés
- Terjedelem180 oldal
- Méret 0x0x0 mm
- Nyelv német 675
Kategóriák
Hosszú leírás:
Ätherkräfte verstehen Was die Anthroposophie als »Ätherkräfte« bezeichnet, ist in fernöstlichen Traditionen als Qi oder Prana bekannt. Wolfgang Findeisen zeigt wie man lernen kann, diese Kräfte differenziert wahrzunehmen, sie wissenschaftlich nachzuweisen - und sogar technisch anzuwenden.
Több