• Kapcsolat

  • Hírlevél

  • Rólunk

  • Szállítási lehetőségek

  • Prospero könyvpiaci podcast

  • 'Magyar nyelvű oldal. Change to english.'
    Kívánságlista
    Is It Me Or Is It Hot In Here?: A modern woman's guide to the menopause

    Is It Me Or Is It Hot In Here? by Murray, Jenni;

    A modern woman's guide to the menopause

      • 20% KEDVEZMÉNY?

      • Kiadói listaár GBP 15.99
      • Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.

        7 219 Ft (6 875 Ft + 5% áfa)
      • Kedvezmény(ek) 20% (cc. 1 444 Ft off)
      • Kedvezményes ár 5 775 Ft (5 500 Ft + 5% áfa)
      • A kedvezmény érvényes eddig: 2026. május 31.

    Beszerezhetőség

    Bizonytalan a beszerezhetőség. Érdemes még egyszer keresni szerzővel és címmel. Ha nem talál másik, kapható kiadást, forduljon ügyfélszolgálatunkhoz!

    Why don't you give exact delivery time?

    A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.

    A termék adatai:

    • Kiadó Vermilion
    • Kötetek száma B-format paperback

    • ISBN 9780091887773
    • Kötéstípus Puhakötés
    • Terjedelem oldal
    • Méret 198x126x18 mm
    • Súly 198 g
    • Nyelv angol
    • 0

    Kategóriák

    Hosszú leírás:

    In Is it me or it hot in here? Jenni Murray, one of Britain's most popular journalists and broadcasters, addresses the menopause. She looks at what the menopause is - its symptoms and how it affects overall health. She also looks at the psychological and social implications. There is an overview of the latest research on HRT - its benefits and drawbacks - and the new work which is being done on various 'alternative' therapies. She includes discussions on sex life, social life, face-lifts (or otherwise), exercise (or otherwise), keeping your figure and discovering one's place in life as a middle aged woman in a feminist era. The section on rethinking the menopause looks at changing attitudes and how to cope with post-menopausal life, offering a new agenda for post-menopausal women. Throughout, the tone is inquiring but accessible, making it one of the most appealing books on the menopause written to date.

    Több
    0