• Kapcsolat

  • Hírlevél

  • Rólunk

  • Szállítási lehetőségek

  • Prospero könyvpiaci podcast

  • Hírek

  • Human Development in South Asia 2005: Human Security in South Asia: A Conceptual Framework

    Human Development in South Asia 2005 by Mahbub ul Haq Human Development Centre,;

    Human Security in South Asia: A Conceptual Framework

    Sorozatcím: Human Development in South Asia;

      • 10% KEDVEZMÉNY?

      • A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
      • Kiadói listaár GBP 8.99
      • Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.

        4 294 Ft (4 090 Ft + 5% áfa)
      • Kedvezmény(ek) 10% (cc. 429 Ft off)
      • Kedvezményes ár 3 865 Ft (3 681 Ft + 5% áfa)

    4 294 Ft

    Beszerezhetőség

    A kiadónál véglegesen elfogyott, nem rendelhető. Érdemes újra keresni a címmel, hátha van újabb kiadás.

    Why don't you give exact delivery time?

    A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.

    A termék adatai:

    • Kiadás sorszáma Rev ed
    • Kiadó Oxford University Press
    • Megjelenés dátuma 2006. november 30.

    • ISBN 9780195473636
    • Kötéstípus Puhakötés
    • Terjedelem230 oldal
    • Méret 275x212x12 mm
    • Súly 586 g
    • Nyelv angol
    • Illusztrációk numerous tables and line drawings
    • 0

    Kategóriák

    Rövid leírás:

    The Human Development Report in South Asia argues that to sustain economic growth South Asia needs to seriously address the human security concerns of the people. The wealth of data collected for the Report on South Asia's insecurity will be valuable for policymakers and academic researchers.

    Több
    0