• Kapcsolat

  • Hírlevél

  • Rólunk

  • Szállítási lehetőségek

  • Prospero könyvpiaci podcast

  • 'Magyar nyelvű oldal. Change to english.'
    Kívánságlista
    Given, Vol. 1

    Given, Vol. 1 by Kizu, Natsuki;

    Sorozatcím: Given; 1;

      • 20% KEDVEZMÉNY?

      • Kiadói listaár GBP 9.99
      • Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.

        4 510 Ft (4 295 Ft + 5% áfa)
      • Kedvezmény(ek) 20% (cc. 902 Ft off)
      • Kedvezményes ár 3 608 Ft (3 436 Ft + 5% áfa)

    Beszerezhetőség

    Becsült beszerzési idő: Bizonytalan, hogy a kiadónál raktáron van-e vagy újranyomásra vár. Elképzelhető, hogy a beszerzés a szokásos 3-5 hétnél hosszabb időt vesz igénybe..
    A Prosperónál jelenleg nincsen raktáron.

    Why don't you give exact delivery time?

    A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.

    A termék adatai:

    • Kiadó SuBLime
    • Megjelenés dátuma 2020. március 19.
    • Kötetek száma Trade Paperback

    • ISBN 9781974711826
    • Kötéstípus Puhakötés
    • Terjedelem202 oldal
    • Méret 180x127x15 mm
    • Súly 168 g
    • Nyelv angol
    • 2000

    Kategóriák

    Rövid leírás:

    Sometimes a song can save your life.

    Több

    Hosszú leírás:

    Sometimes a song can save your life.

    Love of music unites the four members of the band Given: hotheaded guitarist Uenoyama, playboy drummer Akihiko, gentle bassist Haruki, and Mafuyu, a singer gifted with great talent and burdened by past tragedy. Their struggles and conflicts may drive them apart, but their bond to the music—and to one another—always brings them back together again.

    Ritsuka Uenoyama is bored with it all—with school, with his basketball club, and even with his one true passion: playing guitar. That is, until the day he finds his favorite hidden napping spot occupied by a strange boy cradling a broken-stringed guitar. At first, Uenoyama is nonplussed by Mafuyu Sato and his slightly odd behavior, but when, on a whim, he asks Mafuyu to sing, the power of that song pierces him to the core.

    Több
    0