• Kapcsolat

  • Hírlevél

  • Rólunk

  • Szállítási lehetőségek

  • Prospero könyvpiaci podcast

  • Hírek

  • The Power of Love: The Moral Use of Knowledge among the Amuesga of Central Peru

    The Power of Love by Santos-Granero, Fernando;

    The Moral Use of Knowledge among the Amuesga of Central Peru

    Sorozatcím: LSE Monographs on Social Anthropology;

      • 20% KEDVEZMÉNY?

      • A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
      • Kiadói listaár GBP 115.00
      • Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.

        58 201 Ft (55 430 Ft + 5% áfa)
      • Kedvezmény(ek) 20% (cc. 11 640 Ft off)
      • Kedvezményes ár 46 561 Ft (44 344 Ft + 5% áfa)

    58 201 Ft

    db

    Beszerezhetőség

    Becsült beszerzési idő: A Prosperónál jelenleg nincsen raktáron, de a kiadónál igen. Beszerzés kb. 3-5 hét..
    A Prosperónál jelenleg nincsen raktáron.

    Why don't you give exact delivery time?

    A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.

    Rövid leírás:

    An exploration of the moral use of knowledge among the Amuesga of Central Peru.

    Több

    Hosszú leírás:

    An exploration of the moral use of knowledge among the Amuesga of Central Peru.

    Több

    Tartalomjegyzék:

    New winds for an old people; the obsession with order; the quest for knowledge and power; the praise of love; the moral use of knowledge and power.

    Több