• Kapcsolat

  • Hírlevél

  • Rólunk

  • Szállítási lehetőségek

  • Prospero könyvpiaci podcast

  • Hírek

  • Restore Me
      • 5% KEDVEZMÉNY?

      • A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
      • Kiadói listaár EUR 11.70
      • Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.

        4 963 Ft (4 726 Ft + 5% áfa)
      • Kedvezmény(ek) 5% (cc. 248 Ft off)
      • Discounted price 4 714 Ft (4 490 Ft + 5% áfa)

    4 963 Ft

    db

    Beszerezhetőség

    Becsült beszerzési idő: A Prosperónál jelenleg nincsen raktáron, de a kiadónál igen. Beszerzés kb. 3-5 hét..
    A Prosperónál jelenleg nincsen raktáron.

    Why don't you give exact delivery time?

    A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.

    A termék adatai:

    • Kiadó HarperCollins UK
    • Megjelenés dátuma 2018. november 6.

    • ISBN 9781405291781
    • Kötéstípus Puhakötés
    • Terjedelem448 oldal
    • Méret 198x129x28 mm
    • Súly 320 g
    • Nyelv angol
    • 0

    Kategóriák

    Rövid leírás:

    1 New York Times bestselling co-author of the Beautiful Creatures series

    'IGNITE ME really does ignite all five of your senses. It blows your mind and makes you hungry for more of its amazing characters. It will completely blow your expectations; Tahereh Mafi truly knows how to deliver!', Teenreads.com

    Több

    Hosszú leírás:

    TikTok Made Me Buy It! The most addictive YA fantasy series of the year



    The book that all SHATTER ME fans have been waiting for is finally here. The fourth incredible instalment of Tahereh Mafi's New York Times bestselling YA fantasy series perfect for fans of Sarah J. Maas, Victoria Aveyard's The Red Queen, Stranger Things and Leigh Bardugo's Six of Crows



    Dangerous, sexy, romantic, and intense. I dare you to stop reading.', - Kami Garcia,

    Több