
Hacer Que Nos Escuchen (Getting Our Voices Heard)
żCómo Podemos Los Estadounidenses Cambiar Nuestra Sociedad?
-
8% KEDVEZMÉNY?
- A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
- Kiadói listaár USD 8.99
-
Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.
- Kedvezmény(ek) 8% (cc. 279 Ft off)
- Discounted price 3 213 Ft (3 060 Ft + 5% áfa)
3 492 Ft
Beszerezhetőség
A kiadónál átmenetileg nincs raktáron, ezért a szokásosnál (2-4 hét) többet kell várni a beszerzésre. Ez általában néhány hét plusz időt jelent.
Why don't you give exact delivery time?
A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.
A termék adatai:
- Kiadó DK Publishing (Dorling Kindersley)
- Megjelenés dátuma 2023. október 17.
- ISBN 9780744082708
- Kötéstípus Puhakötés
- Terjedelem48 oldal
- Méret 274x213x5 mm
- Súly 204 g
- Nyelv spanyol 0
Kategóriák

Hacer Que Nos Escuchen (Getting Our Voices Heard): żCómo Podemos Los Estadounidenses Cambiar Nuestra Sociedad?
Iratkozzon fel most és részesüljön kedvezőbb árainkból!
Feliratkozom
3 492 Ft

A Social History of Christian Origins: The Rejected Jesus
Iratkozzon fel most és részesüljön kedvezőbb árainkból!
Feliratkozom
19 226 Ft

Military Camouflage
Iratkozzon fel most és részesüljön kedvezőbb árainkból!
Feliratkozom
10 097 Ft

Africanizing Anthropology ? Fieldwork, Networks, and the Making of Cultural Knowledge in Central Africa: Fieldwork, Networks, and the Making of Cultural Knowledge in Central Africa
Iratkozzon fel most és részesüljön kedvezőbb árainkból!
Feliratkozom
48 585 Ft