• Kapcsolat

  • Hírlevél

  • Rólunk

  • Szállítási lehetőségek

  • Prospero könyvpiaci podcast

  • Hírek

  • Reading Champion: Sam and the Yam: Independent Reading Blue 4

    Reading Champion: Sam and the Yam by Bryant, Ann;

    Independent Reading Blue 4

    Sorozatcím: Reading Champion;

      • 15% KEDVEZMÉNY?

      • A kedvezmény csak az 'Értesítés a kedvenc témákról' hírlevelünk címzettjeinek rendeléseire érvényes.
      • Kiadói listaár GBP 6.99
      • Az ár azért becsült, mert a rendelés pillanatában nem lehet pontosan tudni, hogy a beérkezéskor milyen lesz a forint árfolyama az adott termék eredeti devizájához képest. Ha a forint romlana, kissé többet, ha javulna, kissé kevesebbet kell majd fizetnie.

        3 537 Ft (3 369 Ft + 5% áfa)
      • Kedvezmény(ek) 15% (cc. 531 Ft off)
      • Discounted price 3 007 Ft (2 864 Ft + 5% áfa)

    3 537 Ft

    db

    Beszerezhetőség

    Még nem jelent meg, de rendelhető. A megjelenéstől számított néhány héten belül megérkezik.

    Why don't you give exact delivery time?

    A beszerzés időigényét az eddigi tapasztalatokra alapozva adjuk meg. Azért becsült, mert a terméket külföldről hozzuk be, így a kiadó kiszolgálásának pillanatnyi gyorsaságától is függ. A megadottnál gyorsabb és lassabb szállítás is elképzelhető, de mindent megteszünk, hogy Ön a lehető leghamarabb jusson hozzá a termékhez.

    A termék adatai:

    • Kiadó Franklin Watts
    • Megjelenés dátuma 2025. augusztus 7.

    • ISBN 9781445192789
    • Kötéstípus Puhakötés
    • Terjedelem oldal
    • Méret 206x144x8 mm
    • Súly 68 g
    • Nyelv angol
    • 700

    Kategóriák

    Hosszú leírás:

    This story is part of Reading Champion, a series carefully linked to book bands to encourage independent reading skills, developed with Dr Sue Bodman and Glen Franklin of UCL Institute of Education (IOE)

    In this retelling of a traditional tale from Africa, a farmer named Sam is shocked to discover a yam that talks!

    Reading Champion offers independent reading books for children to practise and reinforce their developing reading skills.

    Fantastic stories are accompanied by engaging artwork and a reading activity. Each book has been carefully graded so that it can be matched to a child's reading ability, encouraging reading for pleasure. This retelling of the original traditional tale is suitable for children aged 5-7, or those reading at book band Blue.

    Több